top of page

Публічна оферта

Визначення термінів

Ви, Клієнт  –  Ви, як споживач Послуг, відповідно до умов цих Правил.

 

Винагорода –  винагорода за виконання умов Програми, що включає в себе 5 безкоштовних годин для її Учасників.

 

Замовлення –  Ваше належним чином оформлене первинне замовлення на отримання пакету Послуг (тарифного плану) з переліку, представленого на Сайті та/або в Особистому листуванні з акаунтом Dos у Месенджері, вказане Вами при оформленні заявки на придбання за ціною та на умовах, що діють на момент оформлення такої заявки.

 

Запит –  належним чином оформлене замовлення на отримання Послуг в рамках укладеної Підписки (тарифного плану). 

Індивідуальне посилання –  гіперпосилання або QR-код, згенерований Партнером в Особистому листуванні у Месенджеріі на своєму мобільному пристрої, який перенаправляє Реферала на процес реєстрації Нового користувача в Особисте листування у Месенджері.

DOs – Сервіс віддалених асистентів за підпискою.

Месенджер – електронні програми, що дозволяють обмінюватися текстовими, голосовими, графічними або відеоповідомленнями між своїми користувачами. До месенджерів належать, але не виключно, Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger тощо.

Незалежні постачальники – треті особи, які офіційно постачають товари/роботи/послуги.

Новий користувач – клієнт старше 18 років, який успішно зареєструвався в Особистому листуванні у Месенджеріі за індивідуальним посиланням від Партнера в період дії Програми і не був клієнтом DOs до моменту реєстрації.

Облікові дані – номер мобільного телефону, або назва сторінки у Telegram, які закріплюються за Вашим обліковим записом під час Реєстрації на Сайті, або змінені дані, надані Вами через Сайт.

Підписка – укладення договору між Вами, як користувачем, та DOs, відповідно до якого Dos зобов'язується надавати Вам Послуги, передбачені умовами цього Договору, в рамках обраного Вами Пакету послуг (тарифного плану).

Послуги DOs – це послуги онлайн-помічника, що надаються від Вашого імені та за Ваш рахунок, які, серед іншого, включають в себе:

 

− виконання організаційних запитів: бронювання столиків у ресторанах, замовлення їжі, квітів, ліків, підбір і систематизація необхідної інформації, пошук і замовлення товарів і послуг, нагадування;

− інформаційно-консультаційні запити: пошук контактів будь-яких установ (магазинів, лікарень чи інших установ), інформації про різноманітні події та проблеми;

− організація подорожей: організація поїздок, придбання квитків, підбір і бронювання готелів, допомога у поверненні втраченого багажу, оренда, трансфери, житло, інформація з питань поїздок;

− будь-які інші звернення, що не суперечать нормам чинного законодавства України;

− організація надання послуг уповноваженими незалежними постачальниками DOs (зокрема, доставка, проектування, юридичні та/або бухгалтерські консультації тощо);

− організація надання послуг/робіт/товарів іншими постачальниками, не уповноваженими DOs, але обраними Вами.

 

Публічна оферта – ця Публічна оферта з Вами, як користувачем Послуг, яка є угодою між Вами та DOs щодо надання Послуг.

 

Реєстрація – сукупність дій відповідно до кроків, зазначених на Сайті, включаючи надання даних та іншої інформації, яка здійснюється Вами за допомогою спеціальної форми інтерфейсу користувача Сайту.

Реферальна програма – заохочувальний захід DOs для залучення нових користувачів до Сервісів.

Сайт – веб-сайт на доменному імені "dosassist.com".

Учасник Програми – фізична особа, яка відповідає умовам, зазначеним у Розділі 3 цих Правил, та належним чином виконала відповідні вимоги Публічної оферти.

Особисте листування у Месенджері – листування з акаунтом "DOs", яикй розміщений в месенджері Telegram під іменем “DOs_assist”, який дозволяє Вам отримувати та/або замовляти Послуги для себе або третіх осіб.

Всі інші терміни, не визначені в цьому документі, вживаються у значенні, наведеному в інших документах "DOs" та/або в положеннях чинного законодавства України.

 

Загальні положення

1.1. Ця Публічна оферта регулює порядок отримання Вами Послуг, а також будь-яких послуг або продуктів, доступних через Особисте листування у Месенджері і Сайт, і описує Ваші зобов'язання щодо таких послуг або продуктів.

1.2. Прийняття умов цієї Публічної оферти вважається здійсненим Вами, якщо Ви зробили відповідну відмітку на Сайті про згоду з цією Публічною офертою та здійснили оплату обраного пакету послуг або зареєструвалися на безкоштовний пакет послуг "Спробуй безкоштовно одну задачу" шляхом натискання кнопки "Спробуй безкоштовно" на головній сторінці Сайту.

1.3. Прийняття умов цієї Публічної оферти здійснюється повністю, а не частково. Часткове прийняття Публічної оферти не допускається.

1.4. Після прийняття Вами умов Публічної оферти, вона набуває юридичної сили договору, укладеного між Вами і компанією "DOs", на умовах, викладених у цій Публічній оферті.

1.5. Приймаючи умови, Ви надаєте свою згоду і гарантуєте, що

- ви є фізичною особою, якій виповнилося 18 років, або є юридично дієздатною для укладення цього договору на умовах, викладених у цьому документі;

- вся інформація, надана Вами в рамках цієї Програми, є точною та достовірною;

 - ви прочитали, зрозуміли та погоджуєтеся з цією Публічною офертою.

Пакети послуг (тарифні плани)

 

2.1. Послуги DOs формуються в наступні пакети послуг (тарифні плани):

 

2.1.1. Тариф "7 годин" ;

 

2.1.2. Тариф "12 годин" ;

 

2.1.3. Тариф "20 годин";

 

2.1.4. Пакет послуг "Спробувати одну задачу безкоштовно", надається після реєстрації, строком на 7 календарних днів.

 

2.2. Тариф "7 годин" надається в рамках місячної або підписки та включає наступний пакет Послуг:

 

2.2.1. DOs надає наступний перелік послуг кожного дня в режимі 24/7 на підставі Запитів, але не більше 21 (двадцяти одного) запиту на місяць сумарно:

 

2.2.1.1. пошук інформації у відкритих джерелах мережі Інтернет: пошук 21 одиниць інформації;

 

2.2.1.2. пошук будь-якого товару/послуги (в межах законодавства країни Вашого проживання або країни, в якій надається Послуга) з можливістю оформлення замовлення та організації доставки в будь-яке місто або країну: пошук 21 найменувань товарів/послуг;

 

2.2.1.3. пошук виконавця для виконання будь-якого Вашого завдання, пов'язаного з вирішенням побутових проблем, координація роботи виконавця (за необхідності) та організація можливості безготівкової оплати: пошук 21 варіантів виконавців;

2.2.1.4. організація доставки/експрес-доставки товарів (в рамках законодавства країни Вашого проживання або країни, в якій надається послуга) в будь-яке місто або країну з можливістю узгодження часу і місця з одержувачем і з можливістю анонімної доставки;

 

2.2.1.5. організація подарунка-сюрпризу (зокрема, анонімно). Включає в себе узгодження з Вами ідеї, вибір місця проведення та виконавців;

 

2.2.1.6. пошук та придбання квитків з можливістю використання Ваших індивідуальних бонусних програм в компаніях-перевізниках;

 

2.2.1.7. підбір ресторану/бару/кафе/караоке з можливістю бронювання; 

 

2.2.1.8. нагадування про важливі справи обраним Вами способом (месенджери, дзвінки);

2.2.1.9 організація відряджень з можливістю використання Ваших індивідуальних бонусних програм в компаніях-перевізниках;

 

2.2.1.10. організація зустрічі ділових партнерів в аеропорту/на залізничному вокзалі, з наданням особистого водія, бронюванням готелю, організацією дозвілля;

 

2.2.1.11. проведення порівняльного аналізу за запитуваними об'єктами порівняння: аналіз 10 об'єктів порівняння, аналіз більше 10 об'єктів порівняння оплачується як 10 об'єктів порівняння і розглядається як новий Запит.

 

2.2.2 В рамках надання пакету Ви маєте право надати доступ до Сервісів своєму помічнику, секретарю, команді, або сімʼї у межах кількості послуг, передбачених вашим пакетом.

 

2.3. Тариф "12 годин" надається в рамках місячної або піврічної Підписки та включає наступний пакет Послуг:

 

2.3.1. DOs надає наступний перелік послуг кожного робочого дня в режимі 24/7 за Заявками, але не більше 36 (двадцяти) на місяць сумарно:

 

2.3.1.1. послуги перелічені в пунктах 2.2.1.1-2.2.2;

2.3.1.2. Невикористаний обʼєм послуг за попередній місцяь автоматично переноситься на наступний місяць. 

 

2.4. Тариф "20 годин" надається в рамках щомісячної Підписки і включає наступний пакет Послуг з 60 (шістдесятьма) запитами на місяць.

 

2.4.1. послуги, перелічені в пунктах 2.2.1.1-2.2.2 цього Договору;

2.4.1.2. Невикористаний обʼєм послуг за попередній місцяь автоматично переноситься на наступний місяць. 

 

2.5. Ви розумієте та погоджуєтесь, що кількість варіантів, запропонованих компанією "DOs" для реалізації кожного з Ваших запитів, залежить від критеріїв пошуку та наявності у вільному доступі варіантів, що відповідають Вашому запиту, і може не відповідати очікуванням (очікуваній кількості варіантів). Невеликий обсяг варіантів, запропонованих "DOs" для реалізації кожного з ваших запитів, не може бути підставою для пред'явлення вами вимог про повернення коштів, сплачених при оплаті передплати.

Замовлення послуг

2.7. Пошук здійснюється тільки за англомовними та україномовними джерелами та англомовними і україномовними пошуковими запитами. Усі запити, що стосуються матеріалів будь-якою іншою іноземною мовою, опрацьовуються за допомогою перекладачів і за додаткову плату.

2.8. Ви можете залишати будь-які Запити, які не суперечать нормам права і моралі, і які нерозривно пов'язані з Сервісами. Виконання деяких Запитів може бути неможливим з певних причин, що не залежать від DOs. Зокрема, DOs не виконує запити, що стосуються територій України, на яких ведуться бойові дії або які тимчасово окуповані Російською Федерацією, самої Російської Федерації, Республіки Білорусь, а також держав, які перебувають під санкціями Європейського Союзу та/або США. У таких випадках вам буде запропоновано альтернативне рішення або відмовлено у виконанні такого Запиту.

2.9. DOs виконує Ваші запити в режимі 24/7.

2.10. Ви можете використовувати Послуги виключно для власних потреб, які не пов'язані з підприємницькою діяльністю. Жоден з тарифів не може бути використаний особами, які не досягли повноліття.

2.11. Оплату товарів/робіт/послуг, замовлених через "DOs", можна здійснити самостійно або через платіжну систему Portmone. Менеджер надішле вам посилання з відповідною вартістю замовленого товару, роботи чи послуги. Ви також можете подати заявку на оплату комунальних платежів, поповнення рахунку мобільного зв'язку та сплату штрафів тощо. Рекомендуємо перед початком переказу ознайомитися з діючими тарифами та правилами здійснення платежів, які доступні в онлайн-сервісі прийому платежів, до початку переказу. При оплаті товару, роботи або послуги з Вас стягується сервісний збір у розмірі 10% від кінцевої ціни замовленого Вами товару, роботи або послуги.

2.12. DOs не несе відповідальності за переказ коштів. Такі перекази здійснюються через платіжну систему або іншим законним способом. Будь-які комісії вашого банку або банку одержувача, платіжної системи сплачуються вами або одержувачем відповідно.

2.13. Наступні перекази коштів не здійснюються:

- грошові перекази з Вашої картки на картки сторонніх фізичних осіб, у тому числі міжнародні;

- сумнівні грошові перекази.

2.14 У наданні даної послуги може бути відмовлено, якщо у DOs є підозри, що такі платежі здійснюються з порушенням чинного законодавства України.

2.15. Ми говоримо українською, англійською, китайською, німецькою, чорногорською, сербською та російською мовами 24/7.

2.16. Менеджери DOs надають відповідь на ваш запит під час першого спілкування з вами, якщо це можливо. В іншому випадку повідомляється час відповіді. Відповідь на інформаційні запити надається не пізніше 1 хвилини після отримання першого запиту. В інших випадках відповідь має бути надана протягом 3-4 годин, але не пізніше 24 годин з моменту отримання Запиту, якщо інше не погоджено з Вами. У деяких Сервісах термін відповіді на Запит може бути довшим (до 3 днів).

2.17. Якщо Ваш Запит сформований коректно і пов'язаний з підбором інформації від постачальників, "DOs" повинен сконтактувати з не більше 10 постачальників і надати Вам не більше 5 опрацьованих варіантів. Підбір додаткових варіантів не може бути запитаний у "DOs". Якщо тип Запиту передбачає більшу кількість обраних варіантів, ніж зазначено вище, "DOs" має право відмовити або надати інформацію за таким Запитом частково (не більше 10 варіантів на день).

2.18. Ви розумієте і приймаєте, що надана інформація про постачальників та їхні товари/роботи/послуги може містити неточності, пропуски або може з часом застаріти. Ні DOs, ні його афілійовані особи не гарантують точність інформації, включаючи, але не обмежуючись, описи товарів, робіт, послуг та іншої опублікованої продукції (в тому числі фотографії, списки зручностей, загальні описи продукції тощо). Ця інформація включає, але не обмежується інформацією, наданою Незалежними постачальниками. DOs та його афілійовані особи не несуть відповідальності за будь-які такі неточності або наслідки таких неточностей.

Спеціальні пропозиції, доступні в Особистому листуванні у Месенджері та на Сайті, такі як спеціальна знижка або бонус на покупки, залежать від наявності та можуть бути скасовані в будь-який час.

 

2.19. DOs не надає фінансових або медичних консультаційних послуг. "DOs" не надає секретарських або спеціалізованих послуг. Прикладом таких послуг, зокрема, може бути організація ділових зустрічей, виконання складних, масштабних або вузькоспеціалізованих дослідницьких завдань, складання рейтингів, надання послуг перекладу, юридичних та бухгалтерських консультацій тощо. Вищезазначені послуги можуть надаватися Незалежними Виконавцями.

 

2.20. Якщо не зазначено інше, при зверненні за Послугами до Провайдера через Сервіс, DOs буде виступати Вашим повіреним при укладанні договору з Провайдером про надання Послуг, за яким Ви несете відповідальність за виконання умов, встановлених Провайдером (в тому числі умов його анулювання), з якими Ви повинні ознайомитися перед оформленням замовлення.

2.21.У випадку, якщо ваша поведінка та/або мова спілкування по відношенню до DOs є нетактовною та/або такою, що може та/або принижує честь та/або гідність менеджера, ви можете бути тимчасово відсторонені від надання Послуг або повністю припинені від надання Послуг.

2.22. DOs не надає Вам доступ до будь-яких повідомлень або зв'язку з провайдерами, а також не надсилає їм жодних повідомлень.

2.23. Послуги можуть надаватися на платній або безоплатній основі відповідно до тарифів, ставок і лімітів, зазначених у Особистому листуванні у Месенджері та/або на Сайті. За загальним правилом, повернення коштів не здійснюється. У разі неможливості надання Послуг не з вини DOs, сплачені кошти не повертаються. Недосягнення бажаного результату не є розірванням договору, укладеного на цих умовах. Повернення коштів можливе, якщо це також передбачено постачальником. Такі відшкодування, якщо це можливо, будуть здійснені "DOs" з утриманням його комісії за здійснення таких відшкодувань.

Ви можете спробувати один запит безкоштовно, але вам надається лише 1 тестовий запит.

Запит на отримання Послуг або товарів/робіт/послуг також може бути зроблений вашим асистентом – третьою особою, яка також зареєстрована в Особистому листуванні у Месенджері. Помічник у такому випадку діє виключно від вашого імені та за ваш рахунок, і будь-які запити, які він залишає в Особистому листуванні у Месенджері, створюють для вас відповідні правові наслідки або зобов'язання. DOs не несе відповідальності за дії/бездіяльність асистентів, а також за будь-які дії, вчинені проти вас або третіх осіб, оскільки асистент призначається вами.

Реферальна програма

 

3.1. Строк дії Програми – з 01.07.2023 року до окремих розпоряджень DOs. У разі зміни терміну дії Програми надається відповідна інформація.

 

3.2. Програма проводиться на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також ряду населених пунктів, на території яких ведуться (велися) бойові дії, і територій, тимчасово окупованих збройними силами Російської Федерації. Це тимчасове, вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості "DOs" гарантувати належне проведення Програми.

 

3.3. Вимоги до користувача для участі в Програмі:

 

3.3.1. на момент надання Винагороди мати активну Передплату (крім безкоштовного запиту);

 

3.3.2. протягом періоду дії Програми створити та надати Рефералу Індивідуальне посилання;

 

3.4. Вимоги до Блогера для участі в Програмі:

 

3.4.1. укласти з DOs договір про співпрацю щодо залучення нових користувачів;

 

3.4.2. розмістити Індивідуальне посилання на своїх ресурсах в мережі Інтернет відповідно до умов договору про співпрацю.

 

3.5. Партнер може поширювати Індивідуальне посилання необмежену кількість разів.

 

3.6. Вимоги до реферала для участі в Програмі:

 

3.6.1. не був користувачем послуг DOs до моменту Реєстрації за Індивідуальним посиланням;

 

3.6.2. оплатив одну Підписку на послуги DOs на Сайті (за винятком безкоштовних та тестових тарифів);

 

3.6.3. досяг 18 років на момент переходу за Індивідуальним посиланням для Реєстрації на Сайті.

 

3.7. Умови отримання Винагороди за Програмою:

3.7.1. Винагорода може бути нарахована та надана тільки в період дії Програми.

3.7.2. Винагорода нараховується та надається Учасникам Програми (за винятком Блогера) не пізніше наступного робочого дня, в який було зареєстровано Нового Користувача. У разі відсутності Винагороди на наступний робочий день, Реферал може повторити спробу перейти за посиланням від Партнера протягом 3 (трьох) робочих днів з дати оформлення Передплати для отримання Винагороди.

3.7.3 Винагорода може бути виплачена тільки Учаснику та призначена на його номер телефону (крім Блогера) у вигляді 5 (пʼяти) подарункових запитів.

3.7.4. DOs залишає за собою право анулювати 100% Винагороди Партнера та/або залученого ним Реферала, якщо DOs виявить порушення Публічної оферти обома або одним з Учасників, а також припинити їх участь у Програмі через налаштування програмного забезпечення - з моменту виявлення такого порушення. При цьому: скасування винагороди Партнера або його виключення з Програми у зв'язку з порушенням умов Публічної оферти не тягне за собою скасування винагороди для всіх залучених ним Рефералів, за умови, що Реферали дотримуються правил Програми. Рішення про скасування винагороди Учасникам приймається компанією "DOs" окремо для кожного випадку і для кожного Учасника.

3.7.5 Розмір Винагород для Учасників (крім Блогерів) становить 5 (пʼять) подарункових запитів (може бути змінений на розсуд DOs) за кожного залученого Нового Користувача.

Зміни в Особистому листуванні у Месенджері, Сайті та Публічній оферті

4.1. DOs залишає за собою право змінювати зміст, матеріали або інформацію, що з'являються в Особистому листуванні у Месенджері/сайті або у зв'язку з ним, включаючи, але не обмежуючись цією Публічною офертою, в будь-який час без попереднього повідомлення або надання такого повідомлення, якщо цього вимагає чинне законодавство. DOs може припинити роботу в Особистому листуванні у Месенджері/Сайту та будь-яких Послуг, пов'язаних з Особистим листуванням у Месенджері/Сайтом, або будь-якої їх частини в будь-який час на власний розсуд, без попереднього повідомлення або з наданням такого повідомлення, якщо цього вимагають положення чинного законодавства.

Як з нами зв'язатися

5.1. Якщо Вам потрібні додаткові роз'яснення або інформація про Послуги, Вам необхідно звернутися до компанії "DOs" за контактними даними (за телефонами +380731492313, згідно з тарифами вашого оператора, електронною поштою helpme@dosassist.com, через Особисте листування у Месенджері за вказаним телефоном).

 

Добросовісне використання

6.1. При використанні сервісу DOs Ви зобов'язані дотримуватися положень Публічної оферти та Політики конфіденційності. У разі порушення положень цих документів DOs має право повідомити Вас про необхідність припинення або усунення неприйнятного використання.

6.2. Ви несете повну відповідальність за будь-яке використання сервісу DOs через ваш обліковий запис, а також за будь-яке порушення Політики конфіденційності або умов цієї Публічної оферти, будь то несанкціоноване використання або спроба використання, незалежно від того, чи знали ви про це або повинні були знати, вчинили ви таке порушення або зробили самостійну спробу, сприяли, діяли спільно з третіми особами або допустили таке порушення в результаті бездіяльності.

Скарги на сервіс DOs

7.1. Якщо ви незадоволені будь-яким аспектом наданих вам Послуг, ви повинні негайно зв'язатися з DOs. DOs, зі свого боку, докладе всіх розумних зусиль для розгляду інциденту протягом 24 годин з моменту отримання повідомлення і якомога швидше. Якщо з будь-якої причини розгляд скарги затримується, DOs надішле вам повідомлення протягом 48 годин з моменту отримання вашої скарги з описом дій, вжитих на той момент, і приблизними термінами її розгляду.

7.2. DOs не несе відповідальності за ненадання будь-яких товарів/робіт/послуг будь-яким постачальником або за недбалість постачальника при наданні товарів/робіт/послуг. У той же час, DOs докладає розумних зусиль, щоб допомогти вам у вирішенні будь-якого такого інциденту.

7.3. Ви не можете бути залучені до будь-якого листування з постачальником щодо виконання Ваших Запитів.

Посилання

8.1. Особисте листування у Месенджері/Сайті може містити посилання на інші веб-сайти, додатки та послуги, такі як сторонні платіжні системи. Якщо ви розміщуєте посилання на будь-який з цих веб-сайтів, додатків тощо, будь ласка, зверніть на це увагу:

- DOs не несе відповідальності за зміст або надійність веб-сайтів/додатків і т.д., на які є посилання або доступ до яких здійснюється через Особисте листування у Месенджері/Сайт;

- DOs може не підтримувати погляди, розміщені на цих веб-сайтах/додатках тощо. Використання посилання в Особистому листуванні у Месенджеріі/сайті жодним чином не свідчить про підтримку цих поглядів;

- DOs не може гарантувати, що ці посилання/додатки тощо будуть працювати в будь-який час, і не може контролювати їх доступність;

- веб-сайти, додатки тощо, на які є посилання, мають власну політику конфіденційності або інші правила, угоди, за які "DOs", зі свого боку, не несе відповідальності. Будь ласка, ознайомтеся з цими документами та даними перед тим, як надавати персональні дані на ці ресурси або перед початком будь-якої взаємодії з ними.

Відповідальність

9.1. За жодних обставин DOs не несе відповідальності за будь-які тілесні ушкодження, смерть, збитки (включаючи прямі або непрямі), претензії, втрати, стихійні лиха, нещасні випадки, затримки або будь-які фактичні, штрафні, побічні або наслідкові збитки будь-якого виду, у зв'язку з використанням Особистого листування у Месенджеріа/Сайту або виконанням будь-якого із Запитів.

9.2. Крім того, якщо інше не зазначено нижче, DOs та інші залучені сторони не несуть жодної відповідальності за будь-які збитки та/або затримки, спричинені скасуванням, дефіцитом, хворобою, крадіжкою, трудовими спорами, банкрутством, поломкою обладнання, карантином, обмеженнями, накладеними регулюючими органами, погодними умовами, терористичними актами або обставинами, що знаходяться поза контролем DOs або постачальників. "DOs" не несе відповідальності за будь-які додаткові витрати, упущення, затримки, перенаправлення або дії будь-яких органів влади. DOs не несе відповідальності за будь-яке порушення будь-яким постачальником будь-яких гарантій, включаючи, але не обмежуючись гарантіями придатності для певної мети або комерційної придатності, а також DOs не несе відповідальності за будь-яке порушення постачальниками (включаючи будь-яку відповідальність), а також за будь-які продукти та/або послуги, доступні через Особисте листування у Месенджері/Сайт. DOs не несе відповідальності за будь-яке порушення постачальниками цієї Публічної пропозиції, а також за будь-яке порушення будь-яким постачальником будь-якого застосовного федерального законодавства, законодавства штату, округу або місцевого законодавства. Якщо, незважаючи на вищезазначене, DOs буде визнано відповідальним за будь-які збитки або шкоду, спричинені використанням Особистого листування у Месенджері, ви погоджуєтеся з тим, що він не несе відповідальності за такі збитки або шкоду.

9.3. Вся інформація в Особистому листування у Месенджеріі/Сайті, товари/роботи/послуги надаються "як є". DOs не несе відповідальності за прямі, непрямі, штрафні, випадкові, спеціальні або інші збитки, що виникають у зв'язку або на підставі використання будь-якої інформації, товарів і послуг, отриманих через Особисте листування у Месенджері/Сайт, або іншим чином виникають у зв'язку з використанням Особистого листування у Месенджеріа/Сайту на підставі договору, деліктного (цивільного) права, прямої відповідальності або інших підстав, навіть якщо Infocus був попереджений про можливість таких збитків. Оскільки деякі країни/юрисдикції не допускають виключення або обмеження відповідальності за випадкові або непрямі збитки, вищевказані обмеження можуть не поширюватися на вас.

9.4. Постачальник може надавати DOs різні знижки, акційні пропозиції або інші вигідні умови (наприклад, безкоштовну доставку) на придбання квитків, відвідування заходів, виконання дій, придбання товарів, робіт і послуг, які будуть доступні вам в рамках Послуг. Такі пропозиції регулюються умовами та положеннями відповідного постачальника, які можуть бути змінені та/або відкликані в будь-який час без попереднього повідомлення. Перед реалізацією відповідної пропозиції ми рекомендуємо вам ознайомитися з відповідними умовами, політиками, договорами постачальника, який надає пропозицію. Скасування, зміна та заміна умов пропозиції, а також товарів/робіт/послуг регулюються власними умовами постачальника.

9.5. У разі вашої неявки (відмови від товару/роботи/послуги або неможливості скористатися ними з інших причин), як правило, ви не отримуєте відшкодування, що призводить до повного позбавлення вас права на відшкодування будь-яких здійснених платежів. Однак таке відшкодування може бути встановлене постачальником послуг окремо, тому таку можливість слід щоразу уточнювати у постачальника послуг. Можуть бути встановлені вікові або інші обмеження, за які "DOs" не несе відповідальності. Іноді пропозиції та товари/роботи/послуги, що стоять за ними, не можуть бути обміняні на грошові кошти (повністю або частково).

9.6. DOs не несе відповідальності за втрату або крадіжку товарів/робіт/послуг.

9.7. DOs не відшкодовує і не компенсує збитки або будь-які інші витрати, які можуть виникнути у зв'язку з участю в Програмі.

9.8. "DOs" не несе відповідальності за помилки/збої в передачі даних через мережу Інтернет з причин, що не залежать від "DOs".

9.9. Всі ціни на будь-які товари/роботи/послуги базуються на поточних курсах обміну валют та діючих тарифах і можуть бути змінені. Усі податки, винагороди та збори можуть бути вилучені, додані або змінені без додаткового повідомлення. Такі збори не контролюються компанією "DOs" або сторонніми постачальниками, залученими компанією "DOs", оскільки вони встановлюються органами влади та відповідними трудовими договорами і не завжди можуть бути передбачуваними. DOs або постачальники, залучені через DOs, не несуть відповідальності за будь-які зміни, ініційовані Вами.

9.10. У випадку, якщо Вам були надані неякісні Послуги, DOs може надати Вам компенсацію, яке може мати форму подарункового сертифікату невеликого номіналу або іншого товару/роботи/послуги на вибір DOs.

9.11. DOs не несе відповідальності за надані вами неточні або недостовірні дані та документи, що унеможливило надання вам належних Послуг. Ви повинні завжди перевіряти надані вами дані, а також дані на документах, що надаються вам у зв'язку з наданням послуг (наприклад, на ваучерах, квитках тощо), і несете пов'язані з цим ризики.

Права на результати інтелектуальної діяльності

11. Контент ("як визначено нижче") захищений чинним законодавством про інтелектуальну власність, і весь Контент перебуває у власності або використовується DOs відповідно до чинних ліцензій або дозволів. Контент, дизайн (включаючи, зокрема, підбір, координацію та організацію матеріалів у Особистому листуванні у Месенджеріі/Сайті, а також зображення, графічні об'єкти, анімацію, інструменти, віджети, додатки, рекламні ролики, відеоматеріали, музику, звуки, об'єкти, копії, творчі матеріали, фотографії, товарні знаки, знаки обслуговування, логотипи, а також інші матеріали та інформація в Особистому листуванні у Месенджеріі/Сайті захищені правами інтелектуальної власності DOs, його дочірніх та афілійованих компаній, а також їхніх відповідних ліцензіарів та ліцензіатів (далі разом - "Контент"). Ви не маєте права копіювати, здійснювати зворотне проектування, декомпілювати, розбирати, модифікувати, розміщувати на інших сайтах, кадрувати, робити прямі посилання, змінювати або іншим чином поширювати, розповсюджувати, передавати ліцензію, субліцензію або передавати Контент в будь-якій формі. Ніщо, що міститься в Особистому листуванні у Месенджеріі/сайті, не може бути витлумачено як надання будь-якої ліцензії або права на комерційне використання Особистого листування у Месенджеріа/сайту або будь-якого Контенту без попередньої письмової згоди DOs.

 

Право на використання матеріалів Особистого листування у Месенджері / Сайту

11.1. DOs надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію на перегляд, обмін, друк або завантаження будь-якого Контенту з Особистого листування у Месенджері/Сайту для особистого використання. Ви не маєте права ліцензувати, перевидавати, поширювати, копіювати, привласнювати, субліцензувати, передавати, продавати, перерозподіляти похідні роботи або будь-яким іншим чином використовувати Контент Особистого листування у Месенджері/сайту не в особистих цілях. Контент не може бути відтворений або включений до будь-якої пошукової системи, електронної або механічної, повністю або частково, за винятком Вашого особистого використання. Ви не маєте права отримувати доступ до Особистого листування у Месенджері та використовувати його таким чином, що може завдати шкоди Особистому листуванні у Месенджеріу/Сайту або будь-якому серверу чи мережі, на якій він працює, або перешкоджати використанню Особистого листуванню у Месенджері/сайту іншими особами. Вам також надається обмежене, відкличне та невиключне право на гіперпосилання на Особисте листування у Месенджері/Сайт або будь-який його Контент за умови, що таке посилання не представляє DOs, його продукти або послуги в неправдивому, оманливому, зневажливому або образливому світлі та не означає, що DOs спонсорує або схвалює Ваш Веб-сайт тощо або Ваш Контент. Ви не можете використовувати автоматизовані системи (такі як роботи, павуки тощо) для доступу до Особистого листування у Месенджеріа/Сайту. Ви погоджуєтеся не збирати особисту інформацію від інших користувачів Особистого листування у Месенджері/Сайту, а також не продавати або іншим чином використовувати цю інформацію. За винятком вищезазначених обмежених прав, наданих цим документом, всі права, титули та право власності на Особисте листування у Месенджері/Сайт та весь Контент, що міститься в ньому, належать DOs.

11.2. DOs залишає за собою право обмежити доступ будь-якого користувача до Особистого листування у Месенджері без попереднього повідомлення, на власний розсуд і з будь-якої причини, включаючи порушення будь-яких положень цих Умов надання послуг, в тому числі будь-яких прав на використання.

 

Інше

12.1. Ця Публічна оферта не регулюється Вами. DOs має право передавати свої права та обов'язки за Публічною офертою в будь-який час. Якщо будь-яка частина або положення цієї Публічної оферти буде визнана незаконною, недійсною або такою, що не має юридичної сили, така частина буде вважатися виключеною з цієї Публічної оферти і не вплине на дійсність і юридичну силу всіх інших положень. Якщо не передбачено інше, ця Публічна оферта є повним текстом договору, укладеного між Вами та компанією "DOs" щодо її предмета. Окремі положення можуть бути змінені або доповнені спеціальним офіційним повідомленням або поправкою, розміщеною на певних сторінках, додатках, інструментах або інших матеріалах, до яких можна отримати доступ через Особисте листування у Месенджері. Невиконання DOs будь-якого положення Публічної оферти не означає відмову від виконання цих положень.

12.2. Ця Публічна оферта набуває чинності для її акцепту Вами, починаючи з 01.07.2023.

12.3. Ви та "DOs" намагатиметеся вирішити всі спори та розбіжності шляхом переговорів, а в разі недосягнення згоди спір та розбіжності будуть передані на розгляд до суду відповідно до законодавства України. При цьому спори за участю резидентів України розглядатимуться в порядку, визначеному чинним процесуальним законодавством України, а спори за участю нерезидентів України вирішуватимуться компетентним судом країни, в якій знаходиться "DOs".

12.4. DOs має право розірвати договір, укладений з Вами на умовах цієї Публічної оферти, повідомивши Вас в Особистому листуванні у Месенджеріі за 30 днів до дати розірвання.

12.5. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов'язаних з нарахуванням та/або списанням Винагороди, а також з питань, що стосуються Ваших прав та обов'язків за цією Публічною офертою, Ви повинні звернутися до DOs через Особисте листування у Месенджері.


 

Політики скасування замовлення послуг, відмови від послуг та повернення коштів

 

13.1. Після оформлення замовлення Послуг і їх оплати, в кожному окремому випадку, до моменту початку користування Послугами (отримання доступу до Особистого листування у Месенджері) Користувач має право відмовитись від Послуг і запросити повернення грошових коштів. Користувач має право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши про це DOs за контактами, вказаними на Сайті та у цих Положеннях та за термінами, встановленими у п.13.3.

13.2. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що якщо Ви почали користуватись Послугами (отримали доступ до Особистого листування у Месенджері та зробили перший Запит), то це буде вважатись таким, що Ви отримали Послугу і скористались нею і платіж за даний конкретний місяць Підписки на Послуги не підлягає поверненню.

13.3. Ви маєте право відмовитись від Послуги протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту оплати Послуги до початку користування нею. Для отримання повернення коштів Ви повинні зв'язатись з DOs за контактами, вказаними у даних Положенняхі оформити запит на повернення в установленому порядку.

13.4. Якщо DOs отримали запит на повернення коштів від Користувача:

• за 14 (чотирнадцять) і менше календарних днів до дати початку користування Послугами, - DOs зобов'язується повернути всі отримані кошти (за вирахуванням комісії платіжної системи, пов'язаної з поверненням);

 • після дати початку користування Послугою, чи пізніше, DOs не робить повернення. 

13.5. Для оформлення повернення коштів Ви зобов'язані вказати в листі з проханням повернення: своє Прізвище, ім'я та по-батькові, номер мобільного телефону, вказані при оформленні замовлення, або назву юридичної організації, електронну адресу, назву Послуг, дату замовлення, інформацію про платіж, причини відмови від Послуги, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що якщо Ви не надасте необхідної інформації, DOs має право відмовити у поверненні коштів і не розглядати звернення.

13.6. Якщо Ви оформили запит на повернення в зазначені терміни, DOs зобов'язується повернути оплачені кошти протягом 14 робочих днів з дня отримання запиту. З суми повернення буде утримано комісію платіжної системи, пов'язану з поверненням.

13.7. Якщо Ви не скористалися не з вини DOs, чи відмовилися від Послуги з порушенням термінів, чи встановленого порядку, DOs не буде відшкодовувати вартість такої Послуги.

13.8. У випадку, якщо до закінчення терміну відмови від Послуги, чи до моменту отримання запиту на повернення коштів, Послуга була надана в повному обсязі (Ви відправили запит) або, якщо запит на повернення був отриманий з порушенням встановлених термінів, повернення грошових коштів не буде здійснюватися.

13.9. За використані послуги повернення коштів не передбачається та є неможливим.

bottom of page